Stoły kuchenne do małych i dużych kuchni

Jesteś tutaj:

Stoły kuchenne do małych i dużych kuchni

3,7/5 (19 ocen)

Wybierając stół do kuchni wypada jeszcze zwrócić uwagę na rodzaj blatu, który powinien być i ładny i odporny na zalewanie, zarysowanie i odkształcanie. Także trwałość tego mebla jest nie bez znaczenia. Stół w takim miejscu musi być stabilny, wytrzymały, a więc wykonany z mocnych materiałów (drewna, kamienia).

Mały stół kuchenny

Mały stół kuchenny

Inspiracje do małych kuchni


Nawet w bardzo małych kuchniach jest szansa na stół. Na pewno nie będzie on na wiele osób, ale na dwie do czterech można wygospodarować. Popularnymi rozwiązaniami są małe stoliki z siedzeniami narożnymi i nieśmiertelnymi taboretami, na których usiąść może kilka osób. Innym praktycznym wyjściem są blaty składane zawieszone na ścianie, blaty wysuwane jak szuflada, przy których również można sobie usiąść, by zjeść, wypić kawę lub po prostu mieć trochę więcej miejsca na przygotowanie potraw, a potem je złożyć lub wsunąć, aby nie zabierały cennego miejsca.

Stół w kuchni

Stół w kuchni

Stół jest zawsze ważny!


Mało tego, stół właściwie jest symbolem. Symbolem świętowania, integrowania, radości i centrum codziennego życia. Dlatego nawet stół w kuchni powinien mieć szansę wypełniania swojej roli, więc wybierajmy funkcjonalne, trwałe i estetyczne stoły, abyśmy mogli się przy nich nie tylko posilać, ale i radować przez wiele dni.
 

Koniecznie zobacz