Meble do przedpokoju - równie istotne

Jesteś tutaj:

Meble do przedpokoju - równie istotne

3,2/5 (78 ocen)

- duże lustro (najlepiej obejmujące całą sylwetkę człowieka),

- stojak na parasole,

- wieszaczki albo szafka na klucze,

- półka lub szufladka na akcesoria do konserwacji obuwia.

Co z tego znajdzie się w naszym przedpokoju, zależy od aktualnych potrzeb i pomysłu na jego urządzenie. Warto jednak dobrze rozważyć kwestię szafy, która umieszczana w tym miejscu pełni rolę nie tylko schowka na odzież, ale często także na urządzenia gospodarstwa domowego takie, jak odkurzacz, żelazko, deska do prasowania itp. Funkcjonalnym rozwiązaniem jest postawienie na szafę wnękową z rozsuwanymi drzwiami. Można ją przecież poskładać według własnego uznania i potrzeb, a ja jednym skrzydle lub na dwóch daje się zamocować duże lustra.

W małym przedpokoju


Mały przedpokój to duży problem, bo jak pomieścić w nim niezbędne meble wraz z zawartością. No cóż, nie ma rzeczy niemożliwych. Trzeba to tylko jak najlepiej zaplanować i wykorzystać każdy skrawek przestrzeni. Na pewno warto jest postarać się o szafę pod zabudowę, która zagospodaruje przestrzeń od podłogi do sufitu i przy dobrej organizacji zmieszczą się w niej i ubrania, i rzeczy potrzebne w domowym gospodarstwie. Na drzwiach szafy może znaleźć się duże lustro, co oszczędzi tak cenne miejsce na ścianie, na której będzie można powiesić wieszaki na odzież wierzchnią, a pod spodem postawić półkę lub szafkę na buty.


W sklepach z meblami jest spora oferta gotowych zestawów do przedpokoju. Wystarczy jedynie dobrze dobrać te, które będą pasowały do naszego wnętrza, zwłaszcza pod względem ich rozmiarów, a potem odpowiednio je ustawić.

Komoda i lustro w przedpokoju

Komoda i lustro w przedpokoju

Konkludując


Przedpokój dawny przedsionek naszego domostwa. Powinien więc być miejscem zawsze zadbanym i funkcjonalnym. Aby tak było wystarczy go właściwie umeblować, a potem pilnować, by na codzień panował w nim ład i porządek, ale to chyba oczywiste:)
 

Szafa w przedpokoju

Szafa w przedpokoju

Koniecznie zobacz