Wanna łazienkowa - co jest istotne w trakcie zakupu?

Jesteś tutaj:

Wanna łazienkowa - co jest istotne w trakcie zakupu?

3,8/5 (11 ocen)

- symetryczne – oba boki są tego samego rozmiaru, przez co takie wanny zajmują dużo miejsca.

- asymetryczne - są to wanny trójkątne, w których jeden bok jest dłuższy. Obecnie stają się bardzo popularne. Często mają siedzisko w jednym z rogów, podłokietniki oraz antypoślizgowe dno. Dzielą się na wanny lewe i prawe.

- nietypowe – miewają bardzo różne kształty (okrągłe, owalne, nieregularne), wielkość, kolory i stylistykę. Najczęściej kupuje się je na specjalne zamówienie.

Wanna łazienkowa

Wanna łazienkowa

Dodatki


Nowoczesne wanny mogą być wyposażone w wiele użytecznych udogodnień. Do najchętniej wybieranych przez klientów należą wygodne wyprofilowania (dopasowane do anatomii ciała), uchwyty, antypoślizgowe powierzchnie, zewnętrzne relingi do wieszania ręczników, półki na kosmetyki, podesty ułatwiające wchodzenie i wychodzenie.

Bardzo cenione są systemy hydromasażu powietrznego, wodnego lub wodno-powietrznego. Umożliwiają one korzystanie, przy okazji kąpieli, z masażu relaksującego lub leczniczego.

Wanna łazienkowa

Wanna łazienkowa


Na co się zdecydować?


To zależy od wielkości Państwa łazienki, jej kształtu, stylu, w jakim ma być urządzona, a przede wszystkim od upodobań przyszłych użytkowników. Niebagatelną sprawą są również fundusze, jakie Państwo chcą przeznaczyć na jej zakup i montaż.
 

Koniecznie zobacz