Metalowe meble ogrodowe

Jesteś tutaj:

Metalowe meble ogrodowe

3,8/5 (50 ocen)

Zainteresowanie metalowymi meblami przyczyniło się również do powstania metalowych ławek, które w zależności od rozmiarów, mogą pomieścić określoną liczbę osób. Podobnie jak powyższe meble metalowe ławki to szereg możliwości. Coraz częściej spotyka się bowiem łączenie metalu i drewna. Dzięki takiej współpracy meble są eleganckie, a równocześnie nie kojarzą się już  z zimnym rozwiązaniem.

Jednak, gdy zdecydujemy się na całkowicie metalową formę naszych mebli z pewnością warto zastanowić się nad kupnem poduch. W znacznym stopniu podnoszą one jakość wypoczynku. Szeroka gama materiałów, wymiarów i kształtów umożliwia dokładne dopasowanie poduchy do krzesła, leżaka czy ławki.


Stoły


W pojedynczych meblach ogrodowych czy w zestawach na pewno nie może zabraknąć stołów. Chodzi tutaj o małe stoliki, na których stawiamy wazon z kwiatami oraz te, dzięki którym urodzinowe przyjęcie na powietrzu jest możliwe do zrealizowania.
Metalowe stoły składają się przeważnie z dwóch głównych części. Pierwszą z nich jest stelaż – zazwyczaj składany, wyposażony w systemy poziomowania. Drugą częścią jest blat. W zależności od producenta wykonuje się go z olejowanego drewna lub hartowanego szkła.

Odpoczynek na leżaku ogrodowym

Odpoczynek na leżaku ogrodowym

Ekskluzywne meble metalowe


Tak jak i w domu, tak i w ogrodzie istnieje możliwość zainwestowania w ekskluzywne meble. Metal pokrywany jest warstwą ocynku i lakierem poliestrowym. Luksus wynika tutaj z ręcznego kucia metalu. Bogata paleta wzorów umożliwia stworzenie mebli – arcydzieł, które w znakomity sposób udekorują nasz ogród.

Atrakcyjność metalowych mebli ogrodowych wynika z szeregu zalet, które reprezentują. I wbrew częstym skojarzeniom wcale nie muszą oznaczać zimnego rozwiązania w ogrodzie. Metalowe meble ogrodowe z pewnością nie tylko upiększają, ale i nadają szyku oraz klasy miejscom codziennego wypoczynku.
 

Koniecznie zobacz