Meble do zabudowy i na zamówienie

Jesteś tutaj:

Meble do zabudowy i na zamówienie

4/5 (3 ocen)

Popularne są również płyty MDF, pochodzące z włókien drzewnych. Płyty są lakierowe, ale nie oznacza to, że występują wyłącznie jako płyty z połyskiem.

Wnęki można zabudować również płytami laminowanymi, dekoracyjnymi, które doskonale komponują się z nowoczesnymi wnętrzami.

Ponadto w ostatnim czasie producenci mebli do zabudowy chętnie wykorzystują szkło oraz maty dekoracyjne. Maty nie tylko ozdabiają wnętrza, ale równocześnie spełniają normy przeciwpożarowe. Mogą one imitować drewno czy  skórę. Ciekawym rozwiązaniem są także występujące na matach wypukłe elementy.

Rozmaity wachlarz materiałów jest dostosowany do każdego klienta, nawet dla tego, który jest najbardziej wymagający.

Montowanie mebli do zabudowy


Projekt i montaż


Precyzyjnie wykonane pomiary to podstawa właściwego projektu. Meble do zabudowy, ich poszczególne elementy i części montażowe projektuje się z wykorzystaniem programów komputerowych. Można zdecydować się na samodzielny projekt lub skorzystać z usług projektanta.

Podobnie wygląda kwestia montażu. Możemy przeprowadzić go sami, ponieważ konstrukcja tego typu mebli jest modułowa lub zaczerpnąć pomocy pracowników, którzy zamontują poszczególne elementy zgodnie z projektem.

Bez wątpliwości meble do zabudowy są atrakcyjne i nadają charakteru wnętrzom. Jednak, gdy powierzchnia użytkowa umożliwia nam skorzystanie z tradycyjnych rozwiązań, możemy zaoszczędzić pieniądze.

mgr inż. Zuzanna Buszta


Koniecznie zobacz