Bramy przesuwne - szynowe i samonośne

Jesteś tutaj:

Bramy przesuwne - szynowe i samonośne

3,4/5 (37 ocen)

- Wyłącznik czasowy – powoduje automatyczne zamknięcie się bramy po ustalonym wcześniej i zaprogramowanym przez właściciela czasie. Jest to bardzo praktyczne rozwiązanie zwłaszcza dla tych, którym zdarza się wyjechać z posesji i zapomnieć o zamknięciu za sobą bramy.

- Równoczesne otwieranie i zamykanie bramy wjazdowej i garażowej – wystarcza tylko jedno przyciśnięcie guzika, by bez zatrzymywania się wjechać do garażu lub z niego wyjechać.

- Otwieranie bramy i równoczesne zapalanie świateł na podjeździe -  to z kolei przydatna funkcja, kiedy wjeżdża się lub wyjeżdża po zmroku. Wraz z bramą zapalają się światła na podjeździe i kierowca nie musi obawiać się, że  wjedzie na trawnik lub zahaczy o krzew lub drzewko.

- Awaryjny zasilacz – pozwala na korzystanie z napędu nawet wtedy, kiedy zabraknie prądu. Może skumulować tyle energii, że będzie można skorzystać z mechanizmu nawet kilkadziesiąt razy.

- System antywłamaniowy – właściciele bardzo chętnie wzbogacają napęd w to zabezpieczenie. Odpowiednio zaprogramowany chroni mieszkańców przed wtargnięciem niepożądanych gości.


Cennik bram


Ceny bram przesuwnych mają dość duży rozrzut, gdyż składają się na nie różne parametry, wielkość, materiał wykonania i standard. I tak najprostsze można już kupić za 800 zł. Górna granica jest trudniejsza do określenia, ale orientacyjnie da się ją umieścić blisko 11000 zł.
 

Koniecznie zobacz