Umywalki łazienkowe - rodzaje, montaż, materiał wykonania i rozmiary

Jesteś tutaj:

Umywalki łazienkowe - rodzaje, montaż, materiał wykonania i rozmiary

3,2/5 (14 ocen)

- z otworem na baterię lub bez otworu – większość umywalek posiada taki otwór pod znormalizowane baterie sztorcowe. Może znajdować się na środku lub w jednym z jej rogów. Te, które nie mają otworu wymagają użycia baterii mocowanych na ścianie.

- kształt – producenci prześcigają się w coraz innych, nie zawsze ciekawych, kształtach. Warto temu kryterium poświęcić trochę uwagi, by w efekcie źle podjętej decyzji, nietypowa umywalka nie okazała się „niewypałem” niepasującym do reszty wyposażenia łazienki.

- kolory – choć większość umywalek jest biała, to bywają klienci zainteresowani także innymi kolorami np. beżowym, niebieskim, różowym, granatowym i innymi. Przy odrobinie wysiłku można znaleźć ten odpowiedni dla nas kolor.

Umywalka łazienkowa

Umywalka łazienkowa

Podsumowanie


Niestety, nie ułatwimy Państwu zadania, wskazując, które umywalki są najlepsze. Wynika to z tego, że wszystko uzależnione jest od kilku czynników: Państwa gustu, oczekiwań, upodobań, od stylu wnętrza, a także od zasobów portfela. Mamy jednak nadzieję, że porządkując podstawowe dane, ułatwiliśmy podjęcie ostatecznej decyzji co do wyboru i zakupu konkretnej umywalki łazienkowej.

Koniecznie zobacz