Wybieramy glazurę łazienkową

Jesteś tutaj:

Wybieramy glazurę łazienkową

3/5 (10 ocen)

Naturalne barwy to również interesujący sposób na łazienkową glazurę. Świetnie wypoczywa się i regeneruje w pomieszczeniu o barwach łagodnie niebieskich, zielonych, beżowych czy jasnobrązowych. Kojący wpływ błękitu nieba lub morza, zieleni lasu lub łąki jest oczywisty i przyjemny dla większości ludzi. Uroku dodaje też moda na wszystko, co nawiązuje do ekologii i natury. Przy takiej aranżacji łazienki, właściciele często decydują się na płytki o porowatej, nierównej fakturze, także odwołującej się do naturalności. O tego typu łazienkach można powiedzieć, że są pełne spokoju i łagodności, a przebywanie w nich jest prawdziwą przyjemnością.

 

Glazura łazienkowa
Glazura łazienkowa

Zdecydowane kolory w łazience również znajdują swoich zwolenników, tym bardziej, że oferta glazury pod tym kątem jest niezwykle atrakcyjna. Energetyczne barwy działają pobudzająco i poprawiają humor. Z punktu widzenia fachowców, zdecydowane kolory pozwalają na manipulację wyglądem pomieszczeń. Jedne elementy można wyeksponować, a inne ukryć. W tak urządzonych łazienkach na pewno będą dobrze czuły się dzieci i młodzież, którym nigdy nie dość energii i radości, także w postaci atrakcyjnych barw.

Wnioski


Nikogo nie trzeba przekonywać, że glazura łazienkowa w dużym stopniu decyduje o stylu i klimacie pomieszczenia. Dlatego planując nową łazienkę lub remontując starą, jedną z pierwszych rzeczy powinna być decyzja, co do wyglądu ścian. Kiedy już powstanie całościowy projekt i plan łazienki, trzeba będzie się wybrać do sklepu i odszukać płytki, które pozwolą na urzeczywistnienie naszych planów. Najlepiej jest całość zadania powierzyć firmie specjalizującej się w wystroju wnętrz, oni sami, już podczas projektowania, wybiorą odpowiednią glazurę.
 

Glazura łazienkowa

Glazura łazienkowa

Koniecznie zobacz