Wybieramy najlepsze panele podłogowe

Jesteś tutaj:

Wybieramy najlepsze panele podłogowe

3,3/5 (115 ocen)

- Kl.23/AC3 – te panele mogą zostać wykorzystane tam, gdzie będą intensywnie użytkowane (korytarze, przedpokoje, kuchnie).

- Kl.31/AC3 – uniwersalne panele, które można wykorzystywać w większości pomieszczeń.

- Kl.32/AC4 – panele te przeznaczone są do wszystkich pomieszczeń mieszkalnych, a także do średnio użytkowanych pomieszczeń użyteczności publicznej (biura, gabinety).

- Kl.33/AC5 – najmocniejszy typ paneli. Mogą być wykorzystywane właściwie wszędzie, we wszystkich pomieszczeniach mieszkalnych, a także w intensywnie użytkowanych pomieszczeniach użyteczności publicznej.

Montaż paneli podłogowych

Montaż paneli podłogowych

Zastanów się nad wariantem montażu

Obecnie nie jesteśmy już skazani na klejenie paneli. Producenci oferują ciekawe rozwiązania układania paneli i można to wykonać naprawdę szybko i skutecznie. Koniecznie zapytaj sprzedawcę o wskazówki w tej dziedzinie.


Pytaj

Jeśli czegoś nie wiesz, nie rozumiesz lub nie masz pewności, pytaj. Wymagaj od sprzedającego pełnej informacji, a także stosownych wskazówek. Zabierz na zakupy kogoś, kto ma pewne pojęcie o panelach i nie da się zwieść „okrągłym” zapewnieniom obsługi o wyjątkowości i atrakcyjnej cenie tych czy tamtych paneli.

Mamy nadzieję, że trochę rozjaśniliśmy zawiłości związane z doborem odpowiednich paneli i ułatwimy Państwu wykonanie tego ważnego zadania.
 

Koniecznie zobacz